Nederland

Adres

Gira Nederland B.V.
Kazemat 3
3905NR Veenendaal
Nederland

Tel +31 318 72 86 03 

www.gira.nl
info@gira.nl

Gira Technische hotline voor professionals

Tel +31 318 72 86 03
Kontaktformular

Exclusieve importeur in Nederland

Technische Unie B.V.
Bovenkerkerweg 10-12
NL-1185 XE Amstelveen
Postbus 900
NL-1180 AX Amstelveen

Voor nadere informatie kunt u contact
opnemen met uw verkoopkantoor.

www.technischeunie.com
info@technischeunie.com

Directeur Gira Nederland B.V.

Hans Flier
Mobiel: +31 (0) 657 64 46 23
hans.flier@gira.de

Gira Districtsmanager Zuid-Nederland

Rob Jansen
Tel. +31 651 127034
rob.jansen@gira.de

Gira Districtsmanager Midden-Nederland

Ted Jansen
Tel. +31 622 942627
ted.jansen@gira.de

Gira Districtsmanager Zuidwest-Nederland

John Eikelenboom
Tel. +31 653 120553
john.eikelenboom@gira.de

Gira Districtsmanager Noordwest-Nederland

Jeffrey Stolk
Tel. +31 653 191739
jeffrey.stolk@gira.de

Gira Technisch adviseur Noord- en Midden-Nederland

Paul Huisman
Tel. +31 651 511728
paul.huisman@gira.de

Gira Technisch adviseur Zuidoost-Nederland

Rob Vos
Tel. +31 622 942628
rob.vos@gira.de

Gira Technisch adviseur Zuid- en West-Nederland

Lex Snaphaan
Tel. +31 653 274954
lex.snaphaan@gira.de

Gira Districtsmanager Noordoost-Nederland

Frank Rothuis
Tel. +31 622 607494
frank.rothuis@gira.de

Infomateriaal dienst

Documentatie is in Nederland te verkrijgen bij:

Gira Infomateriaal dienst
Hexspoor
Ladonkseweg 9
5281 RN Boxtel
Fax +31 (0)4 11 65 21 21
gira@support.hexspoor.nl

Gira Technisch adviseur
Noordwest-Nederland

Vincent Meij

Mobil: 00 31 653 48 27 32
vincent.meij@gira.de

 

Projektbewerking /
Key Account

Miranda Hoenjet

Mobil: 00 31 622 50 61 39
miranda.hoenjet@gira.de

Contact

TOP

Gira maakt op het domein gira.com gebruik van cookies. Door het bezoeken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Meer informatie over de door ons of derden gebruikte cookies en de mogelijkheden om het plaatsen ervan te voorkomen vindt u in onze privacyverklaring.

Accepteren
 
Weigeren