Nederland

Adres

Gira Nederland B.V.
Kazemat 3
3905 NR Veenendaal
Nederland

www.gira.nl
info@gira.nl

Gira Experience Center

Gira Nederland B.V.
Kazemat 3
3905 NR Veenendaal
Nederland

Contact formulier

Exclusieve importeur in Nederland

Technische Unie B.V.
Bovenkerkerweg 10-12
NL-1185 XE Amstelveen
Postbus 900
NL-1180 AX Amstelveen

Voor nadere informatie kunt u contact
opnemen met uw verkoopkantoor.

www.technischeunie.com
info@technischeunie.com

Gira Technische hotline voor professionals

Tel +31 (0) 318 72 86 03 

Contact formulier

Directeur Gira Nederland B.V.

Hans Flier
Mobiel: +31 (0) 657 64 46 23
hans.flier@gira.de

Gira Districtsmanager Zuid-Nederland

Rob Jansen
Mobiel: +31 (0) 651 12 70 34
rob.jansen@gira.de

Gira Districtsmanager Midden-Nederland

Ted Jansen
Mobiel: +31 (0) 622 94 26 27
ted.jansen@gira.de

Gira Districtsmanager Zuidwest-Nederland

John Eikelenboom
Mobiel: +31 (0) 653 12 05 53
john.eikelenboom@gira.de

Gira Districtsmanager Noordwest-Nederland

Jeffrey Stolk
Mobiel: +31 (0) 653 19 17 39
jeffrey.stolk@gira.de

Gira Technisch adviseur Noord- en Midden-Nederland

Paul Huisman
Mobiel: +31 (0) 651 51 17 28
paul.huisman@gira.de

Gira Technisch adviseur Zuidoost-Nederland

Rob Vos
Mobiel: +31 (0) 622 94 26 28
rob.vos@gira.de

Gira Technisch adviseur Zuid- en West-Nederland

Lex Snaphaan
Mobiel: +31 (0) 653 27 49 54
lex.snaphaan@gira.de

Gira Technisch adviseur
Noordwest-Nederland

Vincent Meij
Mobiel: +31 (0) 653 48 27 32
vincent.meij@gira.de

Gira Districtsmanager Noordoost-Nederland

Frank Rothuis
Mobiel: +31 (0) 622 60 74 94
frank.rothuis@gira.de

Projektbewerking /
Key Account

Miranda Hoenjet
Mobiel: +31 (0) 622 50 61 39
miranda.hoenjet@gira.de

Infomateriaal dienst

Documentatie is in Nederland te verkrijgen bij:

Gira Infomateriaal dienst
Hexspoor
Ladonkseweg 9
5281 RN Boxtel
Fax +31 (0) 411 65 21 21
gira@support.hexspoor.nl

Contact

TOP

Gira maakt op het domein gira.com gebruik van cookies. Door het bezoeken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Meer informatie over de door ons of derden gebruikte cookies en de mogelijkheden om het plaatsen ervan te voorkomen vindt u in onze privacyverklaring.

Accepteren
 
Weigeren