Gira Nederland

Adres

Gira Nederland B.V.
Kazemat 3
3905NR Veenendaal
Nederland

Tel. +31 318 728 600
www.gira.nl
info@gira.nl

Technische ondersteuning

Tel +31 318 728 600

support@gira.nl

Contactformulier


Directeur Gira Nederland

Hans Flier
Mobiel: +31 657 64 46 23
hans.flier@gira.de


Gira Districtsmanager Zuid-Nederland

Rob Jansen
Tel. +31 651 127034
rob.jansen@gira.de

Gira Districtsmanager Midden-Nederland

Ted Jansen
Tel. +31 622 942627
ted.jansen@gira.de


Gira Districtsmanager Zuidwest-Nederland

John Eikelenboom
Tel. +31 653 120553
john.eikelenboom@gira.de

Gira Districtsmanager Noordwest-Nederland

Jeffrey Stolk
Tel. +31 653 191739
jeffrey.stolk@gira.de


Gira Technisch adviseur Noord- en Midden-Nederland

Paul Huisman
Tel. +31 651 511728
paul.huisman@gira.de

Gira Technisch adviseur Zuidoost-Nederland

Rob Vos
Tel. +31 622 942628
rob.vos@gira.de


Gira Technisch adviseur Zuid- en West-Nederland

Lex Snaphaan
Tel. +31 653 274954
lex.snaphaan@gira.de

Gira Districtsmanager Noordoost-Nederland

Frank Rothuis
Tel. +31 622 607494
frank.rothuis@gira.de


Gira Technisch adviseur Noordwest-Nederland

Vincent Meij
Mobiel: +31 653 48 27 32
vincent.meij@gira.de

Gira Key Accountmanager

Miranda Hoenjet
Tel. +31 622 506139
miranda.hoenjet@gira.de


Nationaal Accountmanager

Erik d'Hulst
Tel. +31 626 57 06 02
erik.dhulst@gira.nl

 

Gira België

Sales manager Belgium

District manager West- en Oost-Vlaanderen
Steven Moreau
Tel +32 474 534041
steven.moreau@gira.be

District manager Wallonie

Hainaut, Brabant Wallon, Namur, Liège, Luxemburg, Bruxelles francophone
Guillaume Kalpers
Tel +32 494 915783
guillaume.kalpers@gira.be

District manager Noord België Provincies

Antwerpen, Limburg, Vlaams Brabant, Nederlandstalig Brussel
Jan Wittemans
Tel +32 497 53 37 65
jan.wittemans@gira.be

KNX Specialist

Technische ondersteuning België
Gino Debuyck
Tel +32 479 802372
gino.debuyck@gira.be

Informatiedienst

Documentatie is in Nederland te verkrijgen bij:

Gira Informatiedienst
Hexspoor
Ladonkseweg 9
5281 RN Boxtel
Fax +31 4 11 65 21 21
gira@support.hexspoor.nl

Vertegenwoordigingen wereldwijd