Contact

Adres

Gira Nederland B.V.
Kazemat 3
3905NR Veenendaal
Nederland

Tel. +31 318 728 600
www.gira.nl
info@gira.nl

Technische ondersteuning

Tel +31 318 728 603
Contactformulier

Exclusieve importeur in Nederland

Technische Unie B.V.
Bovenkerkerweg 10-12
1185 XE Amstelveen
Postbus 900
1180 AX Amstelveen

Voor nadere informatie kunt u contact
opnemen met uw verkoopkantoor.

www.technischeunie.com
info@technischeunie.com

Directeur Gira Nederland

Hans Flier
Mobiel: +31 657 64 46 23
hans.flier@gira.de

Gira Districtsmanager Zuid-Nederland

Rob Jansen
Tel. +31 651 127034
rob.jansen@gira.de

Gira Districtsmanager Midden-Nederland

Ted Jansen
Tel. +31 622 942627
ted.jansen@gira.de

Gira Districtsmanager Zuidwest-Nederland

John Eikelenboom
Tel. +31 653 120553
john.eikelenboom@gira.de

Gira Districtsmanager Noordwest-Nederland

Jeffrey Stolk
Tel. +31 653 191739
jeffrey.stolk@gira.de

Gira Technisch adviseur Noord- en Midden-Nederland

Paul Huisman
Tel. +31 651 511728
paul.huisman@gira.de

Gira Technisch adviseur Zuidoost-Nederland

Rob Vos
Tel. +31 622 942628
rob.vos@gira.de

Gira Technisch adviseur Zuid- en West-Nederland

Lex Snaphaan
Tel. +31 653 274954
lex.snaphaan@gira.de

Gira Districtsmanager Noordoost-Nederland

Frank Rothuis
Tel. +31 622 607494
frank.rothuis@gira.de

Gira Technisch adviseur Noordwest-Nederland

Vincent Meij
Mobiel: +31 653 48 27 32
vincent.meij@gira.de

Gira Key Accountmanager

Miranda Hoenjet
Tel. +31 622 506139
miranda.hoenjet@gira.de

Informatiedienst

Documentatie is in Nederland te verkrijgen bij:

Gira Informatiedienst
Hexspoor
Ladonkseweg 9
5281 RN Boxtel
Fax +31 4 11 65 21 21
gira@support.hexspoor.nl

Vertegenwoordigingen wereldwijd

Gira uses cookies for websites in the domain gira.de. Some of them are essential, while others help us to improve this website and your experience. Find out more about the cookies used by us or third parties and your options for issuing them in our data protection declaration.

If you reject cookies for statistical analysis, no tracking cookies will be sent. Your visit to this website will then not be recorded.